Search
Directions
Maps · Saint‑Petersburg and Leningrad Oblast · Car washes

TriMoy

Rating 4.5
299 ratings
Awards:
Good place 2026
24 hours
Leningrad Region, Vsevolozhckiy DIstrict, Sverdlovskoye gorodskoye poseleniye, derevnya Novosaratovka
Save
Logo

Add photo or video

Car wash TriMoy, Saint‑Petersburg and Leningrad Oblast, photo
Car wash TriMoy, Saint‑Petersburg and Leningrad Oblast, photo
16 more
Overview
Products and services
News
2
Photos
26
Reviews
128
Branches
Features

Products and services

Hasn't been updated for a while
помощь оператора
сотрудник автомойки помоет ваш авто за дополнительную плату.
100 ₽1 pcs.
View all products and services

Address

Leningrad Region, Vsevolozhckiy DIstrict, Sverdlovskoye gorodskoye poseleniye, derevnya Novosaratovka
Directions

Contacts

Phone number not specified
Add

Business hours

24 hours
Schedule
All affiliates

Directions

Новосаратовка, 40
231 m
2
Новосаратовка, 40Покровская дорогаРусановская улица
Show parking info

Features

Credit card payment
WC for people with disabilities
Parking
Wi-Fi
Self-service car wash
Self-service
Parking for people with disabilities
Bike parking
Possible with a dog
Car wash type:self cleaning
The cost of cleaning the car body:50–200 ₽
Petfriendly:allowed with all animals
Wheelchair accessibility:full access
Info about organization
Panorama
Are you the owner of this organization?

Customer traffic and business hours

15:00Usually busy
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun
Awards
Good place 2026
Award for best places according to Yandex Maps users.
Rating 4.5
299 ratings
Rate this place

128 reviews

By default
Temur Kushmonov
Level 2 Local Expert
August 10, 2025
Good
1
Show business's response
Mikhail Moshkov
Level 6 Local Expert
April 9
ну чтож начну с минусов: 1) если получится оплатить картой-вам просто повезло, карту практически не видит и приходиться прислонять раз по 30 и водить во все стороны ( минус 2 звезды за такое). будтье внимательны и держите с собой наличку желательно в бумажном виде. 2) еще минус 1 звезда то что на мойке холодно и время летит быстро, хотя зимний сезон уже закончился. 3) минус половинка звезды за разбитую дорогу у мойки ( аж телефон слетел с держалки прямо под ноги) 4) минус ещё половина звезды за то что шторка не закрывается и мыть машину было холодно, перед мойкой грязно, местами валяются саморезы. Из плюсов: могу подметить единственное, что нету очереди, если мало свободного времени, заехать можно ( но только с наличкой)
Show business's response
Kiryl Vasilyeu
Level 5 Local Expert
February 23
Ужасная мойка самообслуживания. Карту не принимает, деньги тоже, пришлось мелочь вкинуть, что бы хоть как обдать машину. А на режиме «Холодная вода»(такое чувство что не просто вода, а слёзы младенцев ) счётчик баланса улетает в ноль). Из всех постов, дай чудо работает хотя бы три😂, и по химии такое себе, даже свежую грязь еле смывает, и то не полностью. Вывод: не лучшее заведение для мойки авто🤷🏼‍♂️ За 400 руб можно рядом помыться на роботе мойке, если позволяет герметизация авто😅
Report an error
Help
Services
Routes
Traffic
Metro map
Create map
Maps API
Personal
Saved places and transport
My maps
Settings
For business
My profile
Add your organization
About
User agreement
Yandex Maps: find where to eat, what to see, and how to have fun
© 2001–2026 Yandex LLC
Source