Search
Directions
Maps · Krasnodar · Sushi bars · Sushi Master

Sushi Master

Rating 4.2
136 ratings
Shut down
8 (800) 707-55-50
Show phone
Krasnodar, Prikubanskiy City administrative district, mikrorayon Moskovskiy, ulitsa im. Baybakova N.K., 5
Save
Logo

Add photo or video

Sushi bar Sushi Master, Krasnodar, photo
Sushi bar Sushi Master, Krasnodar, photo
38 more
Overview
News
6
Photos
48
Reviews
68
Branches
Features

Address

Krasnodar, Prikubanskiy City administrative district, mikrorayon Moskovskiy, ulitsa im. Baybakova N.K., 5
Show entrances
Directions

Contacts

8 (800) 707-55-50
Show phone
sushi-master.ru
1

Business hours

Business hours unknown
Add
All affiliates

Directions

Детский сад № 221
350 m
4
Детский сад № 221Зиповская улицаПочтаАрхитектурный техникумРадиозавод
Show parking info

Features

Food delivery
Takeout
Credit card payment
Free delivery
Pickup points
Coffee to go
Pre-order online
Business lunch
Philadelphia rolls:205–389 ₽
Prices:average
Average bill:300–300 ₽
Special menu:childrens
Info about organization
Panorama
Are you the owner of this organization?

Customer traffic and business hours

05:00Closed
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun

Similar places nearby

Sushi Darom
Rating 4.4
Mgrlkrd
Rating 5.0
Tunec
Rating 4.7
ProSushi
Rating 4.4
ProSushi
Rating 4.8
Rating 4.2
136 ratings
Rate this place

68 reviews

By default
П
Полина Ерёменко
Level 2 Local Expert
August 9, 2022
роллы нам не очень понравились, запечённые ещё более менее, но шапочка вообще будто безвкусная. рис ужасный, половина сета - огурцы. доставка быстрая, курьеру отдельное спасибо. на всё это можно было закрыть глаза, цена для такого кол-ва роллов приемлемая, есть одно очень неприятно НО. на следующее утро меня начало очень тошнить, кроме этого я в течении дня ничего не ела. очень жалко, что так всё получилось, больше не закажем :(
Show business's response
Лилия
Level 6 Local Expert
July 12, 2022
Добрый день, заказала сет ями ями 12.07.2022 , роллы отвратительные , рис разварен, сыр кислый, васаби вообще не васаби он никакой, первый раз такое встрерила. Соевый соус это вода. Не рекомендую , два часа ожидания и все в помойку. Не тратьте деньги на это заведение.
Show business's response
Андрей
Level 5 Local Expert
January 9, 2023
В первый заказ все было вкусно, а потом пресно все и рыба просвечивается, очень тонко режут. На 5 порций дали 2 соевыз, один васаби (никакой) и один имбирь, хотя указал 4 персоны, вообшем лучше добавить и норм роллы купить, пусть экономят дальше
Report an error
Help
Services
Routes
Traffic
Metro map
Create map
Maps API
Personal
Saved places and transport
My maps
Settings
For business
My profile
Add your organization
About
User agreement
Yandex Maps: find where to eat, what to see, and how to have fun
© 2001–2026 Yandex LLC
Source