Search
Directions
Maps · Saint Petersburg · Alcoholic beverages · Norman

Norman

Rating 3.9
56 ratings
Shut down
+7 (903) 094-10-66
Show phone
Saint Petersburg, Botkinskaya Street, 1
Save
Logo

Add photo or video

Alcoholic beverages Norman, Saint Petersburg, photo
Alcoholic beverages Norman, Saint Petersburg, photo
13 more
Overview
News
3
Photos
23
Reviews
23
Branches
Features

Address

Saint Petersburg, Botkinskaya Street, 1
Show entrances
Directions

Contacts

+7 (903) 094-10-66
Show phone
norman-retail.ru

Business hours

Business hours unknown
Add
All affiliates

Directions

Ploschad Lenina
125 m
2
Ploschad LeninaVyborgskayaChernyshevskaya
Botkinskaya Street
69 m
4
Botkinskaya StreetBotkinskaya Street – Ploschad Lenina Metro StationFinlyandsky Railway TerminalPloschad Lenina Metro stationСанкт-Петербург (Финляндский вокзал)
Show parking info

Features

Credit card payment
Pickup points
Vinotheque
Promotions:discounts, promotions
Wheelchair accessibility:unavailable
Info about organization
Panorama
Are you the owner of this organization?

Customer traffic and business hours

06:00Closed
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
Sun

Similar places nearby

Wine Almanac
Rating 4.4
SimpleWine
Rating 5.0
W & W
Rating 4.7
Vinlab
Rating 4.6
SimpleWine
Rating 5.0
Rating 3.9
56 ratings
Rate this place

23 reviews

By default
KirillPiter
Level 12 Local Expert
December 5, 2023
Любимый магазин. Большой ассортимент алкогольных напитков, хорошие скидки. Дружелюбный и приветливый персонал, который всегда подскажет что, где и по чём.
Show business's response
Оксана Викторовна !!!
Level 7 Local Expert
August 26, 2022
Постоянно компанией своей покупаем разливное пиво. По 10-15 литров. И постоянно не доливают!!! Измерили, показали продавцу. Реакция положительная, но, до следующего раза. Буду жалобу писать в РОСТРУД. Магазин на пр. Кондратьевский, 50.просим разобраться в этом вопросе.
1
Дмитрий Ведехин
Level 7 Local Expert
August 13, 2022
Добрый день,хочу пожаловаться на магазин Комендантский проспект 30,в магазине очень душно,как работают там девчонки не понимаю,захожу в магазин каждый день только из уважения к персоналу,большая просьба к руководству поставьте наконец кондиционер,вы просто издеваетесь над персоналом,если вы в течение недели не поставите кондиционер, дальше будут другие действия, через Роспотребнадзор!!!!!!!!!!!!!
4
1
Report an error
Help
Services
Routes
Traffic
Metro map
Create map
Maps API
Personal
Saved places and transport
My maps
Settings
For business
My profile
Add your organization
About
User agreement
Yandex Maps: find where to eat, what to see, and how to have fun
© 2001–2026 Yandex LLC
Sources